Mobiliosios programėlės #walk15, vienijančios vien per 100 000 vartotojų, tikslas – įkvėpti eiti kiekvieną dieną. Nuolat atnaujinamoje programėlėje vartotojams suteikiama dešimtys įtraukiančių funkcijų, leidžiančių atrasti ir kurti gražiausias trasas, auginti aplinką tausojančius virtualius medžius, kurti ir dalyvauti žingsnių iššūkiuose, sukauptus žingsnius iškeisti į nuolaidas unikalioje žingsnių piniginėje.

Kokios funkcijos laukia mobiliojoje programėlėje #walk15?

 • KASDIENINIŲ ŽINGSNIŲ SKAIČIAVIMAS. Programėlė skaičiuoja kasdien nueitus žingsnius bei kilometrus, leidžia išsikelti kasdieninį ir savaitinį žingsnių tikslus, taip tapdama motyvaciniu įrankiu kasdien vaikščioti kuo daugiau.
 • ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI:
  • ĮMONĖMS. Programėlė suteikia galimybę kurti privačius žingsnių iššūkius įmonės viduje, taip sukurdama sąlygas naujoms, išmanioms komandos formavimo veikloms. Darbuotojai gali smagiai varžytis ne tik būdami kartu biure, bet ir dirbdami nuotoliniu būdu namuose.
  • PRIVATŪS ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI. Privatų žingsnių iššūkį šeimai, draugams, mokyklai ar klubui gali susikurti kiekvienas vartotojas. Tai puiki priemonė motyvuoti save bei sau artimus žmones išlaikyti kasdieninį aktyvumą.
  • VIEŠI ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI. Programėlės skiltyje IŠŠŪKIAI vartotojų laukia ir vieši žingsnių iššūkiai, kuriuose vartotojai kviečiami eiti už savo ĮMONĘ, MOKYKLĄ, AUKŠTĄJĄ MOKYKLĄ, MIESTĄ, renkami labiausiai einantys šalies mokytojai bei organizuojamos kitos žingsnių iniciatyvos.
 • EKO ŽINGSNIŲ NUOLAIDA. #walk15 programėlė išskirtinė ir savo žingsnių piniginės funkcionalumu. Žingsnių piniginėje kaupiasi visi vartotojų nueiti žingsniai, kuriuos jie gali iškeisti į programėlės partnerių suteiktas nuolaidas. Apsipirkimas už žingsnius – itin draugiškas aplinkai, tad ir nuolaidos žingsnių piniginėje vadinamos EKO!
 • VIRTUALIŲ MEDŽIŲ AUGINIMAS. Ėjimo metu auginami #walk15 virtualūs medžiai – sampratą apie žmogaus poveikį aplinkai ugdanti funkcija. Virtualūs #walk15 medžiai atitinka skaičių realių, kuriuos vartotojas įdarbina apdirbti CO2 tą patį atstumą įveikdamas automobiliu. Tad programėlė skatina mažus atstumus mieste įveikti pėsčiomis, tausoti tikruosius ir auginti virtualius medžius!
 • VIRTUALŪS MARŠRUTAI. Mobiliosios programėlės skiltyje TRASOS – šimtai maršrutų skirtingose Lietuvos ir kitų šalių vietovėse. Programėlėje vartotojų laukia pažintiniai takai, unikaliai įgarsinti istoriniai maršrutai, nuotaikingos trasos vaikams ir daugelis kitų išskirtinių pasivaikščiojimo idėjų.

#walk15 renginiai

Ypatingai mobiliąją programėlę kurianti komanda didžiuojasi entuziastinga ėjikų bendruomene, kurią vienija #walk15 ėjimo kultūra. Dėl šios priežasties, nuolat ieškome priežasčių susitikti ir pasivaikščioti kartu. Taip gimė ne tik dešimtys skirtingų žygių, bet ir jau tradicija tapę #walk15 organizuojami renginiai:

 • IKI ĖJIMO VARŽYBOS. Jau šeštuosius metus, tris kartus per šiltąjį metų sezoną vykstanti ėjimo šventė, suvienijanti dešimtis tūkstančių ėjimo entuziastų skirtinguose šalies miestuose bei miesteliuose.
 • LABRADORŲ ĖJIMAS LABANORO GIRIOJE. Ėjimas, nuostabioje Labanoro girioje suvienijantis šimtus labradorų veislės keturkojų bei juos auginančius šeimininkus.

Sužinoti apie artėjančius #walk15 renginius vartotojai gali mobiliosios programėlės Facebook paskyroje arba skiltyje RENGINIAI.

Parsisiųskite programėlę #walk15

Atraskite unikalias programėlės funkcijas, privalumus bei išskirtines naudas jums. Parsisiųskite #walk15:

 • ANDROID vartotojai, spauskite ČIA.
 • APPLE vartotojai, spauskite ČIA.