PRIVATŪS ŽINGSNIŲ IŠŠŪKIAI ĮMONĖMS

Sukurkite privatų žingsnių iššūkį savo įmonei ir tokiu būdu paįvairinkite visų kolegų kasdieną. Privatus žingsnių iššūkis taps puikiu būdu stiprinti kolegų tarpusavio ryšį net ir dirbant nuotoliniu būdu! Užregistruodami įmonę privačiam iššūkiui neužtruksite nė minutės, o smagių temų ir draugiškų varžytuvių netruks ilgam laikui į priekį.

KAIP SUKURTI PRIVATŲ ŽINGSNIŲ IŠŠŪKĮ?

Nurodykite kontaktus, o #walk15 komanda operatyviai parengs jūsų įmonės dydį atitinkančio iššūkio pasiūlymą. Jį atsiųsime jūsų nurodytu el. paštu, o jums teliks pakviesti kolegas prisijungti.

EIKITE IR AUGINKITE VIRTUALIUS MEDŽIUS

Skaičiuojama, jog lengvuoju automobiliu nuvažiuodami vieną kilometrą vidutiniškai išmetame 180 gramų CO2 dujų. Norint sugerti šį CO2 kiekį per parą reikalingi net 5 medžiai. Tikime, jog pasikeitę kiekvieno mūsų vartojimo ir judėjimo įpročiai vos per kelias savaites gali teigiamai atsispindėti ir aplinkoje, kurioje gyvename. Dėl šios priežasties kviečiame prisijungti prie virtualių medžių auginimo iniciatyvos ir kas kartą keliaujant į darbą ar iš jo susimąstyti, ar numatytam atstumui įveikti tikrai reikalingas automobilis.

Įsijungę programėlę galėsite matyti per dieną nueitų žingsnių ir užaugintų virtualių medžių skaičių. Virtualūs medžiai leidžia realiai apčiuopti kaip stipriai mūsų kasdieniniai veiksmai atsiliepia aplinkai. Pavyzdžiui, nuėjus Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą dienos atstumą – 10 tūkst. žingsnių arba 7 kilometrus – programėlėje užauginsime 35 virtualius medžius. Šis skaičius atitinka tikrų medžių skaičių, kuriuos mes įdarbintumėme, 7 kilometrų atstumą įveikdami automobiliu. Sužinokite daugiau ČIA.

NORITE KOLEGAS PASKATINTI JUDĖTI DAR DAUGIAU?

Suplanuokime nuotolinę vaizdo sesiją, skirtą sportui ir judėjimui namuose! #walk15 programėlės kūrėja Vlada Musvydaitė su visa jūsų įmonės komanda pasidalins paprastomis namų mankštos ir tempimo pratimų idėjomis, o esant poreikiui į pokalbį įtrauks ir kolegas kineziterapeutus.

Plačiau:
– El. paštu: gediminas@walk15.lt
– Telefonu: +370 699 79877

KARTU JAU EINA