Jūsų teismui – daugiausiai žingsnių renkančių komentarai

Kasdien sulaukiame daugybės programėlės bendruomenės narių klausimų, kaip įmanoma be pertraukų žingsniuoti dešimtis tūkstančių žingsnių kasdien? Nusprendėme susisiekti su aktyviausiais šiuo metu vykstančių iššūkių dalyviais ir išsiaiškinti – kaip jiems tai pavyksta. Kviečiame skaityti ir susipažinti su jų istorijomis.

#walk15 ėjikas:

Laba diena,

jau keturi metai, kaip esu pensininkas, tad tiek laiko ir žingsniuoju po parką ar paupiu (tris metus be jokio žingsnių skaičiavimo). Dabar palankus metas (vasarą taip nebus): ruduo, žiema, sodo, daržo, šiltnamio darbai pabaigti, tad ir vaikštau po 10-12 valandų per dieną. Prie televizoriaus sargo darbo neatlieku.

Dabar vieno vaikščiojimo trukmė – apie vieną valandą. Po to pertraukėlė poilsiui, ar arbatai. Šeimos gydytojos patarimas: kulniuok daug, bet su protu. Vaikštau ir po kiemą. Tinka frazė – tarp keturių tvorų. Kiemas nuo gatvės šviestuvų apšviestas, tad paros laikas nesvarbus. Iki karantino vaikščiojimo trasą – parkas, esantis tik už 30 min. nuo namų. Ten irgi yra tokių pat draugų-keliauninkų.

Vaikščiojimas parke man nėra iššūkis – tai laiko praleidimas gryname ore. Draugauju su programėle SVEIKATA: ji man labai patinka dėl pulso, miego, žingsnių grafikų ir t.t.. Ten artėju prie 10 mln. žingsnių (beje, ten prizų nedalina ir vietų nėra, bet įdomu). Jūsų programoje dalyvauju dėl to, kad galėčiau save palyginti su kitais keliauninkais. Dabar jau žinosiu. Beje, atsiprašau – nesuprantu skubėjimo, kad vienam kulniavimui nesibaigus, prasideda kitas. Tad tokios tokelės.

Ačiū už parodytą dėmesį!

J.

#walk15 ėjikė Jūratė:

#walk15 ėjikė:

Laba diena,

žingsniuotoja esu jau treti metai, tik Jūsų programėlę įsijungiau šiemet. Esu pensininkė, turiu daug laisvo laiko. Vaikščioti pradėjau norėdama numesti svorio ir panaikinti tam tikras sveikatos problemas. Pradžia buvo sunki, bet po pusmečio jau nesunkiai surinkdavau 40 000 žingsnių per dieną. Kai pradėjau dalyvauti Jūsų iššūkiuose, pasidariau priklausoma nuo žingsniavimo narkotikų. Esu avinas, todėl nusimačiusi kažkokį tikslą, žūtbūt noriu jo pasiekti. Mano diena prasideda 5-6 val. ryto, o baigiasi po 23 val. ir praktiškai visą laiką žingsniuoju, neskaitant trumpų pertraukėlių. Aišku, atsisakiau knygų skaitymo, televizoriaus žiūrėjimo, minimaliai kažką patvarkau namuose.

Labai norėjau laimėti „Drogo“ iššūkį – tai lyg kalėdinė dovana šiais metais. Visgi, pasibaigus jam, būtina bus pertrauka. Tiek žingsnių galima padaryti tik 1-2 iššūkiuose. O kadangi Jūsų iššūkiai sutapo gan nemažu laiko tarpu, taip jau gaunasi, kad pradėjus nesinori numesti. 

Žingsniuojant svarbiausia atrasti tempą, nuo kurio nepavargsti. Tada jau viskas vyksta automatiškai. Man dėkinga pasiekti rezultatą, nes gyvenu individualiame name su kiemu, kuriame pakanka vietos žingsniavimui. Ir dar, lengviau vaikščioti, kai mintyse skaičiuoji ratus, tūkstančius žingsnių. Nesimiega – eini į kiemą ir vaikštai. Blogos emocijos – vėl žingsniuoji skaičiuodama, kad galva būtų užimta ir neliktų vietos kitoms mintims. Patikėkit, per valandą surenku iki 8000 žingsnių. Kai nebuvo karantino, vaikščiodavau po miestą, parką, o dabar tenka pasitenkinti kiemu ir kelione iki parduotuvės. 

Man idealiausia – 40 000-50 000 žingsnių. Tada ir savijauta gera, ir laiko kitkam lieka. Manau, kad Jums organizuojant iššūkius, reikėtų tarp jų daryti pertrauka. Tuomet gal būt tokie azartiniai žmonės pasirinktų kelis, palikdami kituose šansus kitiems. Ir būtinai reikėtų, kad tie iššūkiai nepersipintų. Beje, man labai patiko „Borjomi“ iššūkis: vyko toki laiko tarpą, kad nespėjo atsibosti, ir pakankamai daug buvo laimėtojų, o tai didelė motyvacija.

Tai tokie mano paaiškinimai dėl žingsniavimo. Tikiuosi, kad paaiškinau gan suprantamai. 

Linkiu Jums geros dienos ir gražių švenčių.

Geros Jums dienos,

J.

#walk15 ėjikė:

Sveiki,

esu dirbanti, tai mano naminiai žingsniai dubliuojasi su kitų iššūkių žingsniais. Dirbu įmonėje valytoja. Valau didelius sandėlius, didžioji žingsnių dalis suvaikštoma darbe. Į darbą iki autobuso žingsniuoju, o jei geras oras – namo pėsčiomis. Netoli namų parkas – Ąžuolynas, tai tik žingsniuok. Galiu tik pasidžiaugti, kad žingsniuojant svoris lieka stabilus, kuo aš labai patenkinta.

Gražių artėjančių švenčių! 💞

Aktyviausieji ėjikai tikrai nesustoja

Bendraudami su savo bendruomenės nariais reguliariai, galime patvirtinti – aktyviausieji ėjikai iš tiesų retai kada prisėda. Ėjimas jiems – tiek neatsiejama laisvalaikio, tiek kasdieninė darbo dalis.

Stengdamiesi patenkinti kitų mūsų ėjikų smalsumą, atskleisti aktyviausiai einančiųjų programėlės vartotojų istorijas bandysime ir toliau. Na, o ateityje taip pat stengsime kurti kiek įmanoma įvairesnių iššūkių, kad eiti ir varžytis motyvacija būtų visiems.

Linkėjimai visiems, mūsų mieli ėjikai! 💜