Metų sporto inovacijos rinkimuose daugiausiai balsų sulaukė #walk15

Sakome AČIŪ visiems balsavusiems ir palaikiusiems naudingų žingsnių programėlę #walk15 ir „IKI Ėjimo varžybas“ metų sporto INOVACIJOS bei INICIATYVOS rinkimuose. Kiekvienas jūsų atiduotas balsas mums be galo reikšmingas!

Naudingų žingsnių programėlė #walk15 metų sporto inovacijos balsavime surinko daugiausiai – net 49 proc. – visų šioje nominacijoje atiduotų balsų. Nors tai tik tarpinis etapas ir dar laukiame kokį galutinį verdiktą paskelbs Lietuvos sporto šakų federacija, norime padėkoti visiems iki vieno mums taip stipriai palaikiusiems.

AČIŪ siunčiame programėlės #walk15 vartotojams ir sekėjams, „IKI Ėjimo varžybų“, „Labradorų ėjimo Labanoro girioje“ ir kitų žygių dalyviams, partneriams ir visiems kitiems mūsų nuostabiems palaikytojams.

Be galo daug jūsų palaikymo sulaukė ir metų sporto iniciatyvos rinkimuose nominuotos „IKI Ėjimo varžybos“. Surinkome net 32 proc. visų balsų ir didžiąją laiko dalį pirmavome. Tiesa, likus valandai iki balsavimo pabaigos, vėlų sekmadienio vakarą, antrojoje vietoje buvusi iniciatyva mus pralenkė vos keleto balsų skirtumu.

Nepaisant to, dar kartą sakome AČIŪ už jūsų palaikymą ir laukiame galutinių Lietuvos sporto šakų federacijos rinkimų rezultatų. 💜