Naujasis „#walk15“ programėlės verslo plėtros vadovas jos raidą stebi nuo pradžios

Mobilioji programėlė „#walk15“ aktyviai auga. Pritraukusi kelis šimtus tūkstančių eurų siekiančią investiciją, programėlės komanda pradeda aktyvią plėtrą į užsienio rinkas, o jai vadovauti imasi nuo pirmųjų žingsnių „#walk15“ raidą stebėjęs Dominykas Cibulskas. D. Cibulskas komandoje užims verslo plėtros vadovo pareigas.

„Dominyko prisijungimas prie komandos skamba neįtikėtinai – tuo dar sunku patikėti ir man pačiai. Būtent su Dominyku ir jo komanda 2016-aisiais sugalvojome pirmąjį masinį ėjimo renginį, kuris išaugo į unikalų ir vieną didžiausių sveikatingumo renginių šalyje. Tai tapo labai gražaus mūsų bendradarbiavimo pradžia. Dėl šios priežasties šiandien ypatingai džiaugiuosi, kad plėtra į užsienio rinkas rūpinsis būtent šis žmogus“, – sako mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja Vlada Musvydaitė.

D. Cibulskas – ilgametę tarptautinę patirtį verslo plėtros ir valdymo srityje turintis specialistas, garsus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Daugiau nei penkerius metus D. Cibulskas užėmė farmacijos kompanijos „Walmark“ generalinio direktoriaus Baltijos šalims pareigas. Taip pat vadovavo tarptautinės kompanijos „Sanofi“ pardavimų skyriui, iki šiol tebėra „The Association for Key Account Management“ valdybos narys.

„Versle esu jau labai seniai. Per šį laiką teko susipažinti su korporatyvine pasaulėžiūra, matyti daug skirtingų, tiek sėkmingų, tiek nesėkmingų verslų, dalyvauti jų kūrimo bei plėtros procesuose. Įsitikinau, jog siekiant jaustis gerai, veikloje svarbiausia idėja ir galimybė kurti reikšmingus pokyčius. Džiaugiuosi, kad prisijungdamas prie „#walk15“ komandos, kartu prisijungsiu ir prie sveikatinimo bei tvarumo vertybių sklaidos visame pasaulyje“, – sako mobiliosios programėlės „#walk15“ verslo plėtros vadovas D. Cibulskas.

Daugiau „#walk15“ plėtros ir verslo naujienų sekite ČIA.