Programėlėje – per 300 nemokamų žingsnių iššūkių klasėms

Per dvi iniciatyvos savaites – daugiau nei 300 nemokamų žingsnių iššūkių klasėms! Tokio mokyklų aktyvumo sulaukė #walk15 iniciatyva, skirta padėti moksleiviams ir mokytojams kovoti su mokymosi namuose keliamais fiziniais ir emociniais iššūkiais.

Iššūkių tikslas – sujungti nuotoliniu būdu besimokančias klasių bendruomenes, taip puoselėjant bendrystės ir vieningumo jausmą.

Sausio 28-ąją dieną, padedant LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, išsiuntėme pakvietimą mokykloms susikurti privačius nemokamus žingsnių iššūkius klasėms. Per šį laiką:

  • Sulaukėme per 300 mokytojų užklausų ir sukūrėme tiek pat nemokamų, privačių žingsnių iššūkių.
  • Įdiegėme specialų techninį sprendimą, klasių iššūkių dalyviams leidžiantį matyti absoliučiai visų iššūkyje einančių dalyvių turnyrines pozicijas bei žingsnių skaičius.
  • Pirmąją savaitę kiekvieno iššūkio atstovui išsiuntėme iššūkio ataskaitą už savaitę, kuria atstovas galėjo pasidalinti su visa klasės bendruomene, kol laukėme programėlės atnaujinimo.

Labai džiaugiamės mokyklų bendruomenių aktyvumu, įsitraukimu ir iš iššūkių gaunamomis teigiamomis emocijomis. Jūsų nuotaika ir teigiami atsiliepimai įkvepia visą mūsų komandą!

PRIMENAME, jei kyla klausimų dėl iššūkių kūrimo, prisijungimo ar rezultatų, nedvejokite susisiekti telefonu+370 645 46675 arba el. paštu mokyklos@walk15.lt.

Galimybė susikurti iššūkį savo klasei turite iki 2021 m. kovo 1 d.

PS. Nepamirškite atnaujinti savo #walk15 programėlių, pasirodė naujinys!

*Iniciatyva yra nemokama, neatlygintinai inicijuojama mobiliosios programėlės #walk15 komandos.