Nominuota

1st place

#1 Health&Fitness kategorijoje

Privatūs žingsnių iššūkiai įmonėms

Siūlome Jums įmonės kultūros formavimo įrankį - privačius žingsnių iššūkius. Programėlė #walk15 padidins Jūsų darbuotojų įsitraukimą sveikatingumo ir tvarumo veiklose, padės edukuoti apie CO2 mažinimą, suvienyti net ir skirtingose šalyse esančias komandas.

Gauti pasiūlymą

Iššūkio metu užauginti virtualūs medžiais atitinka skaičių realių, kuriuos įdarbintumėte apdirbti CO2, jei tą patį atstumą įveiktumėte automobiliu.

531 Prie iššūkio prisijungusių įmonių

Atstumas aplink Žemę – 50 000 000 žingsnių. Einant iššūkyje skaičiuojama, kaip jūsų surinkti žingsniai atrodo šiame kontekste.

625 Kartų nueita aplink pasaulį

Tai skaičius, iliustruojantis kiek privačių žingsnių iššūkių įmonės jau sukūrė programėlėje #walk15.

116 428 571 Pasodinta virtualių medžių

Kaip tai veikia?

1. Užpildykite registracijos formą!

2. Su Jumis susisieks #walk15 atstovas.

3. Išbandykite Jums sukurtą nemokamą testinę versiją.

4. Startuokite Jums patogiu metu.

5. Gaukite iššūkio statistiką bei techninį aptarnavimą Jūsų komandai.

6. Džiaukitės komandiniu diplomu, kurį galite pasodinti.

Programėlė #walk15 neseka jūsų lokacijos.

Turite daugiau klausimų?

Rezervuokite laiką iššūkio pristatymui Trukmė - 15 min.

Atsiliepimai

Įsibėgėjus iššūkiui supratome, kad jis naudingas visiems. Iššūkis skatino komandiškumą ir aktyvų laisvalaikį. Mane asmeniškai šis iššūkis paveikė taip - iš ryto į darbą pėsčiomis, po darbo - taip pat pėsčiomis namo. Grįžusi supranti, kad diena buvo aktyvi, nes nužingsniavai net 15 km. Negana to, tie kilometrai tapo komandos, už kurią eini, žingsniukais. Tai - puiki galimybė įmonėms paskatinti darbuotojus laisvalaikį leisti aktyviai ir, kartu, paskatinti komandiškumą.

Gerda

VMG Group

Norėdami maksimaliai apsaugoti savo banko darbuotojus nuo susibūrimų, prisiderinę prie susisklosčiusios situacijos, nusprendėme atšaukti tradicinę banko šventę. Vietoje jos sugalvojome naują ir įtraukiantį projektą - ATIDUNDA VASAROS ŽAIDYNĖS, kuris susidėjo iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje kvietėme kolegas individualiai keliauti po Lietuvą, tam jiems pasiūlydami specialius maršrutus. O antroje dalyje - žingsniuoti. Radome puikų partnerį - #walk15, kuris pasiūlė jau veikiantį techninį sprendimą. Kitaip tariant, pateikė norimus sprendimus ant lėkštutės. Mums beliko sugalvoti ir pritaikyti taisykles mūsų projektui. Adaptavus jas, viskas ir prasidėjo. Kolegos ėjo vieni į kitų kabinetus, kalbino atsisiųsti programėlę ir pasivaržyti. Įsitraukė net 80 proc. kolegų. Manome, kad mūsų varžybos tikrai pavyko. Žmonės keliavo po Lietuvą, vaikščiojo, sveikatinosi. Projektą tęsime ir toliau!

Rūta

Šiaulių bankas

Drauge su programėle #walk15 turėjome smagų projektą - Regitra OP! Kvietėme savo kolegas pajudėti ir atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Projektui pasibaigus galime pasidžiaugti smagiais rezultatais. Į projektą įsijungė labai daug kolegų! Pridėtinė vertė yra tai, jog nors ir dirbame atskirai, atskiruose miestuose, žingsnių iššūkis padėjo ypatingai suvienyti kolektyvą. Geri įpročiai tikrai pasiliko. Įmonės mastu net ir pokalbiai bei susitikimai persikėlė į lauką!

Ingrida

Regitra

Nuolat kuriame ir tobuliname darbo aplinką, kad ji būtų sveika ir atvira visiems, o darbuotojai jaustųsi kaip namie. Kartu saugome ir puoselėjame fizinę ir psichinę sveikatą, gerovę ir tvarumą. Turime daug iniciatyvų šiam vertybėms puoselėti, o žingsnių iššūkis buvo vienas iš jų. Nusprendė surengti vidinį žingsnių iššūkį, kurio metu galėtumėme paskatinti savo žmones būti aktyvesniais ir mėgautis pavasarišku oru atsitraukus nuo savo ekranų. Pats iššūkis buvo pradėtas Žemės dieną. Žmonės buvo paprašyti prisijungti prie grupių, kuriose jie vaikščiojo kaip dešimties kolegų komanda. Dalyvavimas grupėje taip pat padarė iššūkį ypatingesnį ir suteikė daugiau socializuojančio poveikio - ypač tiems, kurie prisijungė darbo iš namų režimu. Bendras įspūdis buvo puikus! Kai kurie dalyviai komentavo, kad išsiugdė įprotį kasdien vaikščioti, kurį tikisi išlaikyti ir pasibaigus iššūkiui.

Vinted

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo komandinis iššūkis skiriasi nuo individualaus?

Įmonių žingsnių iššūkiai skirstomi į komandinius arba individualius. Individualiuose iššūkiuose įmonės darbuotojai eina ir tarpusavyje varžosi kiekvienas už save. Tuo tarpu komandinio tipo iššūkiuose dalyviai atstovauja savo komandas – departamentus, padalinius, skyrius, kt.

Komandiniai iššūkiai. Kaip vyksta suskirstymas komandomis?

Komandas sukelia #walk15 komanda, bet komandų suskirstymą pateikia įmonė. Galite eiti padaliniais, skyriais, regionais, pagal darbo veiklas ar sritis. Pateikus komandų pavadinimus, jas suvedame į iššūkio platformą, o registruodamasis į iššūkį darbuotojas pasirenka už kokią komandą jis eis. Prisijungimo kodas visoms komandoms yra vienas, jį sugeneruoja #walk15 komanda.

Kodėl negaliu prisijungti prie žingsnių iššūkio?

Jei norite prisijungti prie iššūkio, tačiau nepavyksta rasti komandos, už kurią norite eiti (mokyklos, miesto ar įmonės) – parašykite mums el. paštu support@walk15.app ir mes pasirūpinsime, kad ši problema būtų išspręsta. Jungiantis prie privataus iššūkio svarbu teisingai įvesti prisijungimo kodą, kurį gavote (iš mokyklos administracijos, įmonės, draugo, šeimos nario ar kt.).

Dalyvauju iššūkyje, bet mano žingsniai neužskaitomi. Kodėl?

Patikrinkite, ar iššūkis, kuriame dalyvaujate, skaičiuoja bendrą žingsnių skaičių bei kiekvienos komandos vidurkį. Šią informaciją rasite kiekvieno iššūkio aprašyme: Mano iššūkiai > Pasirinktas iššūkis > Apie iššūkį.

Kolegė Agnė, mielai atsakys į Jūsų klausimus

+ 370 678 71 051
Daugiau

Išbandykite testinę versiją nemokamai

Gaukite individualų iššūkio pasiūlymą savo įmonei

    Sutinku gauti programėlės #walk15 naujienas nurodytu el. paštu

    Noriu gauti papildomą pasiūlymą, kaip surinktus žingsnius galėtumėme paversti tikrais medžiais

    Registracija sėkmingai nusiųsta.

    Turite daugiau klausimų?

    Rezervuokite laiką iššūkio pristatymui Trukmė - 15 min.