Renginiai

Diabetas mano širdyje: Kaunas

Vasario 8 d. bus pristatoma antroji Lietuvoje ėjimo trasa „Diabetas mano širdyje“, skirta diabeto temai aktualizuoti. Kviečiami visi, tiesiogiai susidūrę su šia liga arba savo aplinkoje turintys žmonių, kurie kasdien su tuo gyvena, taip pat sveikatos priežiūros specialistai, sveikos gyvensenos entuziastai, gydytojai kartu su savo pacientais, diabetu sergančių grupės nariai ir jų draugai – nelikime abejingi ir kartu įveikime specialiai paruoštą 5 kilometrų trasą Kaune.
Starto vieta: Kauno Centrinis Paštas (Laisvės al. 102)

RENGINIO PROGRAMA:
11:00 val. Dalyvio numerių atsiėmimas.
12:00 val. Startas. Ėjimas 5 km trasa.
13:15 val. Visi dalyviai apdovanojami medaliais.
14:00 val. Renginio pabaiga.

Eidami galėsite ne tik pamankštinti kojas, bet ir daugiau sužinoti, kaip susirgus diabetu išvengti širdies kraujagyslių ligų – prailginti gyvenimą bent 12 metų. Virtualią trasą su naudinga informacija, vesiančia per įdomiausias Kauno vietas, tikrai rasite ir mobiliojoje programėlėje #walk15.

Kaip tyrimai rodo, diabetas Lietuvoje ir pasaulyje – grėsmingai auganti problema, todėl vienas iš būdų kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje net ir sergant cukriniu diabetu – mankšta ir reguliarus fizinis aktyvumas. Tai padeda reguliuoti svorį, mažinti diabeto komplikacijų vystymąsi ir progresavimą. Sergant cukriniu diabetu reguliarus fizinis aktyvumas turi būti dienos režimo dalis, o kasdienis ėjimas padeda stiprinti širdies raumenį bei atitolinti širdies kraujagyslių ligų komplikacijas. Paverskime ėjimą kasdiene smagia praktika ir džiaukimės kokybiškesne kasdienybe!

Visi bus apdovanoti mediniais rankų darbo medaliais „Diabetas mano širdyje“ Kaunas 2020! Registruotis galima iki pat renginio pradžios, o užsiregistravę iki vasario 5 d., gaus vardinius dalyvio numerius.

Projektas „Diabetas mano širdyje“ vienija 3 ėjimo renginius: startavę Panevėžyje, vasario 8 d. pasimatome Kaune, o netrukus dar susitiksime ėjimo trasoje Vilniuje (balandžio 4 d.). Dalyvaukite visuose ėjimo žygiuose ir surinkite visų 3 miestų „Diabetas mano širdyje“ medalių kolekciją.

NEMOKAMA REGISTRACIJA: https://forms.gle/iu17PwQwqSgwfcS1A

Sekite informaciją: https://www.facebook.com/events/1231303853721668/

Renginio vedėja: sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė

LT20DH00001

Diabetas mano širdyje

Lapkričio 23 d. Panevėžyje, Kranto g. 24 (prie viešbučio „Romantic“) bus pristatyta pirmoji Lietuvoje ėjimo trasa „Diabetas mano širdyje“, skirta diabeto temai aktualizuoti. Visi neabejingi šiai ligai – pacientai, jų artimieji, gydytojai, sveikatos priežiūros specialistai, sveikos gyvensenos entuziastai – kviečiami dalyvauti atidarymo renginyje ir drauge įveikti 3 km ilgio trasą.

RENGINIO PROGRAMA:

12:30 val. Dalyvio numerių atsiėmimas

13:15 val. Danijos ambasadoriaus Hans Brask pasveikinimas

13:20 val. Panevėžio miesto savivaldybės vicemero Deivido Labanavičaus pasveikinimas

13:30 val. Startas. Ėjimas 3 km trasa.

14:30 val. Visi dalyviai apdovanojami medaliais.

15:00 val. Renginio pabaiga.

Eidami galėsite ne tik pamankštinti kojas, bet ir daugiau sužinoti kaip sergant diabetu išvengti širdies kraujagyslių ligų – prailginti gyvenimą bent 12 metų. Virtualią trasą su naudinga informacija, vesiančia per įdomiausias Panevėžio vietas, bus galima rasti mobiliojoje programėlėje #walk15. Renginį ves ir pažintiniu maršrutu kartu pasivaikščioti kvies sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė.

Sergant cukriniu diabetu mankšta ir reguliarus fizinis aktyvumas yra labai naudingi, nes jie padeda kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje, reguliuoja svorį, mažina diabeto komplikacijų vystymąsi ir progresavimą. Fizinis aktyvumas sergant diabetu turėtų būti dienos režimo dalis. Ėjimas padeda stiprinti širdies raumenį bei atitolinti širdies kraujagyslių ligų komplikacijas.

Visi, įveikę trasą bus apdovanoti mediniais rankų darbo medaliais. Registruotis galima iki pat renginio pradžios, o užsiregistravę iki lapkričio 21 d., gaus vardinius dalyvio numerius.

NEMOKAMA REGISTRACIJA: https://forms.gle/WhuR2cYM61kKHBDk6

SEKITE INFORMACIJĄ: https://www.facebook.com/events/2747995435240300/

Trasą diabeto bendruomenei dovanoja pasaulinė biotechnologijų kompanija „Novo Nordisk“, beveik šimtmetį padedanti pacientams kovoti su diabetu.

T/71/2019