Prisijungę prie mobiliosios programėlės #walk15, skiltyje TRASOS rasite net keletą šimtų pažintinių takų, maršrutų bei trasų skirtingose Lietuvos bei kitų valstybių miestuose ir regionuose. Tiesa, ši skiltis naudinga ne tik norintiems atrasti naujas, įdomias ir dar nepažintas vietas, bet ir tiems, kurie nori kurti bei dalintis savo maršrutais. Programėlės #walk15 trasų kūrimo funkcija – tobula galimybė gidams, miestams, turizmo informacijos centrams ar tiesiog keliautojams viešinti skirtingus savo
maršrutus vienoje populiarioje platformoje. Tokiu būdu skatinti turizmą arba uždirbti iš savo kuriamų maršrutų.

Kokias galimybes #walk15 programėlė atveria trasų kūrėjams?

  • #walk15 – didžiausia mobili vaikščiojimo ir pažinimo platforma, kuria naudojasi per 100 000 aktyvių vartotojų.
  • Esamų trasų kūrėjo pažintinių trasų įkėlimas į išskirtinę platformą ir visų maršrutų turėjimas vienoje vietoje leis patogiai jas viešinti.
  • Programėlės vartotojai – potencialūs miesto svečiai, naudosis inovatyvia platforma, kuri leis lengvai pažinti kraštą: teminės trasos praturtins ir suteiks didelę pridėtinę vertę, o užsienio svečiai galės savarankiškai susipažinti su vietove.
  • Programėlės trasos gali būti papildytos įtraukiančiais funkcionalumais, tokiais kaip informaciniai punktai, nuotraukos bei informacinių punktų įgarsinimas.
  • #walk15 platforma – puiki galimybė integruoti vietinį verslą ir skatinti vietinį turizmą. Nemokama galimybė – integruotis į programėlėje įdiegtą unikalią žingsnių piniginę.
  • Virtualios trasos gali būti pritaikytos: dviratininkams, pėstiesiems, riedutininkams ir kitoms alternatyvioms darnaus judumo transporto priemonėms.
  • Trasų kūrėjo pasirinkimu – trasos gali būti mokamos arba nemokamos.

Susisiekite

Gauti atsakymus į jums kylančius klausimus bei TRASŲ KŪRĖJO PRENUMERATOS pasiūlymą galite užpildę žemiau esančią kontaktinę formą. Operatyviai ir išsamiai atsakysime į jums kylančius klausimus.