Mobiliojoje programėlėje #walk15 inicijuojamų viešų žingsnių iššūkių tikslas – rinkti šalies aktyviausiuosius. Kasmet renkame labiausiai einančią šalies aukštąją mokyklą, įmonę, mokyklą bei miestą. Kviečiame registruotis ir eiti už savo bendruomenę!

Prisijunk prie iššūkio

Aukštųjų mokyklų iššūkis

 

Prisijunkite prie programėlės, keliaukite į skiltį IŠŠŪKIAI, prisijunkite prie NAUJI IŠŠŪKIAI laukelyje matomo AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ IŠŠŪKIO, įveskite savo aukštosios mokyklos pavadinimą ir kvieskite prisijungti studentus, dėstytojus bei visą akademinę bendruomenę. Kartu rinkite žingsnius ir tapkite labiausiai einančia šalies aukštąja mokykla!

Antrojo AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ IŠŠŪKIO pabaiga ir apdovanojimai – 2021 m. balandžio 24 d.

Įmonių iššūkis

 

Prisijunkite prie programėlės, keliaukite į skiltį IŠŠŪKIAI, prisijunkite prie NAUJI IŠŠŪKIAI laukelyje matomo ĮMONIŲ IŠŠŪKIO, įveskite savo įmonės pavadinimą ir kvieskite prisijungti visus kolegas. Kartu rinkite žingsnius ir tapkite labiausiai einančia šalies įmone!

Antrojo ĮMONIŲ IŠŠŪKIO pabaiga ir apdovanojimai – 2021 m. balandžio 24 d.

Mokyklų iššūkis

 

Prisijunkite prie programėlės, keliaukite į skiltį IŠŠŪKIAI, prisijunkite prie NAUJI IŠŠŪKIAI laukelyje matomo MOKYKLŲ IŠŠŪKIO, įveskite savo mokyklos pavadinimą ir kvieskite prisijungti mokinius, mokytojus bei visą mokyklos bendruomenę. Kartu rinkite žingsnius ir tapkite labiausiai einančia šalies mokykla!

Antrojo MOKYKLŲ IŠŠŪKIO pabaiga ir apdovanojimai – 2021 m. balandžio 24 d.

Miestų iššūkis

 

Prisijunkite prie programėlės, keliaukite į skiltį IŠŠŪKIAI, prisijunkite prie NAUJI IŠŠŪKIAI laukelyje matomo MIESTŲ IŠŠŪKIO, įveskite savo miesto pavadinimą ir kvieskite prisijungti draugus, šeimą, kolegas bei kaimynus. Kartu rinkite žingsnius ir tapkite labiausiai einančiu šalies miestu!

Antrojo MIESTŲ IŠŠŪKIO pabaiga ir apdovanojimai – 2021 m. balandžio 24 d.