Siūlome Jums privatų ŽINGSNIŲ IŠŠŪKĮ mobiliojoje programėlėje #walk15. Tai puikus būdas įtraukti darbuotojus, skatinti sveikatingumą bei ugdyti komandos dvasią išmaniu ir saugiu būdu. Mūsų žingsnių iššūkiuose varžomasi Vieni, bet kartu principu. Žingsnių iššūkiuose tarpusavyje gali varžytis įmonės padaliniai ar miestų atstovybės ir taip siekti vieningo tikslo – nueiti vieną kartą aplink Žemės rutulį.

Programėlė #walk15 labai sparčiai populiarėja, šiuo metu turime net 210 000 vartotojų, daugiau nei 6 kartus buvome Nr. 1 App Store ir Google Play. Veikiame visose Europos ir pasaulio šalyse, o programėle galima naudotis net 7 kalbomis.

Iššūkio dalyviams tereikia parsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę #walk15 ir užsiregistruoti Jūsų įmonės vardu pavadintame žingsnių iššūkyje, panaudojant specialų kodą, kurį suteiksime mes.  Žingsnių iššūkis trunka 1-3 mėnesius, jame gali varžytis neribotas dalyvių skaičius. Užpildykite anketą ir gaukite išskirtinį pasiūlymą.

Gaukite individualų iššūkio pasiūlymą savo įmonei

  Žingsnių iššūkiai mobiliojoje programėlėje #walk15 – puikus būdas įtraukti darbuotojus, skatinti sveikatingumą bei ugdyti komandos dvasią išmaniu ir saugiu būdu.

  Kaip veikia žingsnių iššūkis?

   

  Iššūkyje nurodysime jūsų norimą tikslą – auginti virtualius medžius, skaičiuoti žingsnius ar kt.

   

  Darbuotojai galės registruotis individualiai arba komandomis.

   

  Iššūkio komandos matys savo surinktus žingsnius realiu laiku ir varžysis tarpusavyje, kas greičiau apeis aplink Žemės rutulį.

  Nugalėtojus apdovanosime virtualiais diplomais ar specialiais iššūkio prizais.

  Žingsnių iššūkius jau išbandė

  Žiūrėkite įmonių atsiliepimus

  DUK – dažniausiai užduodami klausimai

  Kuo komandinis iššūkis skiriasi nuo individualaus?
  Įmonių žingsnių iššūkiai skirstomi į komandinius arba individualius. Individualiuose iššūkiuose įmonės darbuotojai eina ir tarpusavyje varžosi kiekvienas už save. Tuo tarpu komandinio tipo iššūkiuose dalyviai atstovauja savo komandas – departamentus, padalinius, skyrius, kt.

  Komandiniai iššūkiai. Kaip vyksta suskirstymas komandomis?
  Komandas sukelia #walk15 komanda, bet komandų suskirstymą pateikia įmonė – gali eiti padaliniais, skyriais, regionais pagal darbo veiklas ar sritis. Pateikus komandų pavadinimus, jas suvedame į iššūkio informaciją, o registruodamasis į iššūkį darbuotojas pasirenka už kokią komandą jis eis. Prisijungimo kodas visoms komandoms yra vienas, jį sugeneruoja #walk15 komanda.

  Ar galiu susieti #walk15 su išmaniuoju laikrodžiu?
  Tiesioginio žingsnių sinchronizavimo tarp išmaniojo laikrodžio ir programėlės šiuo metu nėra, tačiau yra kitų pasirinkimų. Jei laikrodis palaiko „Google Fit“, tuomet programėlė atvaizduos žingsnius. Tačiau jei laikrodis turi atskirą programėlę telefone ir nustatymuose negalima pridėti „Google Fit“ paskyros arba suteikti leidimus #walk15 atvaizduoti žingsnius, tikėtina, kad žingsnių skaičius laikrodyje ir programėlėje skirsis. Prašome patikrinti išmaniojo laikrodžio programėlės (jei tokia yra) nustatymus.

  Kodėl negaliu prisijungti prie žingsnių iššūkio?
  Jei norite prisijungti prie viešo iššūkio, tačiau nepavyksta rasti komandos, už kurią norite eiti (mokyklos, miesto ar įmonės) – parašykite mums nurodytu el. paštu ir mes pasirūpinsime, kad ši problema būtų išspręsta. Jungiantis prie privataus iššūkio svarbu teisingai įvesti prisijungimo kodą, kurį gavote (iš mokyklos administracijos, įmonės, draugo, šeimos nario ar kt.).

  Dalyvauju iššūkyje, bet mano žingsniai neužskaitomi. Kodėl?
  Patikrinkite, ar iššūkis, kuriame dalyvaujate, skaičiuoja bendrą žingsnių skaičių ar kiekvienos komandos vidurkį. Šią informaciją rasite kiekvieno iššūkio aprašyme: Mano iššūkiai > Pasirinktas iššūkis > Apie iššūkį.